Apmokėjimas

Paysera

Užsakymo pabaigoje Jūs automatiškai būsite nukreipti į Paysera.lt sistemą, kur galėsite pasirinkti Jums priimtiną atsiskaitymo būdą. Apmokėjimai per Paysera sistemą vykdomi nedelsiant, todėl Jūsų užsakymo laikas bus žymiai trumpesnis.

Paysera – elektroninė atsiskaitymų sistema, apjungianti skirtingus atsiskaitymo būdus: per Paysera sistemą, elektroninę bankininkystę, grynaisiais, mokėjimo kortelėmis, SMS žinutėmis. Paysera siūlo nemokamą daugiavaliutę sąskaitą, kurią atsidaryti ir papildyti užtrunka vos kelias minutes. Taip pat greitus ir saugius atsiskaitymus internetu, už kuriuos pirkėjui grįžta išleistos sumos dalis. Paysera suteikia galimybę naudotis ir patogia mobiliąja pinigine, kuri dar labiau palengvina atsiskaitymus tiek internete, tiek fizinėse vietose.


Bankiniu pavedimu

Apmokėkite užsakymą Jums įprastu bankiniu pavedimu pagal išankstinę sąskaitą-faktūrą.

Pasirinkus šį mokėjimo būdą prekės bus išsiųstos tada, kai bankas užskaitys pinigų mokėjimą į mūsų sąskaitą. Rekomenduojame atlikus mokėjimą atsiųsti pavedimo kopiją el. paštu info@testgroup.lt

Garantinio suteikimo atveju, kaip mokėjimą patvirtinantis dokumentas, galioja išrašas iš banko apie įvykdytą pavedimą. Darydami bankinį pavedimą, mokėjimo paskirties laukelyje nurodykite užsakymo numerį (pvz. apmokėjimas už GB-100). Taip padėsite mums Jūsų apmokėjimą rasti ir užsakymą paruošti greičiau.


Grynais pristatymo metu

Už internetu užsakytas prekes galite sumokėti grynais pinigais, kurjeriui pristačius prekes. Apmokėti reikia pagal pateikiamą kasos pajamų orderį. Šis orderis yra mokėjimą patvirtinantis dokumentas pirktų prekių garantinio atveju.

Atsiskaitant grynais pinigais pristatymo metu taikomas 2 € mokestis už grynų pinigų surinkimo ir inkasavimo paslaugas. Pageidautina turėti tikslią sumą, be grąžos.