,

Bekontaktis įtampos detektorius CEM AC-6

Produkto kodas: AC-6 Kategorijos: , Žymos: , ,

Bekontaktis įtampos detektorius CEM AC-6 yra labai paprasto naudojimo – tiesiog detektoriaus antgaliu prilieskite elektros lizdą ar pridėkite šalia įtampos laido. Kai antgalis šviečia raudonai ir įrenginys signalizuoja, tada esate tikri, kad linijoje yra įtampa.

Privalumai

Reguliuojamas jautrumo ir dvigubo diapazono testavimas: jautrumas yra reguliuojamas, o matavimas yra jautresnis ir lankstesnis; įtampos bandymo detektorius turi dvigubą diapazoną, o jautrumą galima reguliuoti pagal poreikius. Aptikimo įtampos diapazonas nuo 50V iki 1000VAC.
Bekontaktis ir saugus įtampos detektorius: bandymą galima atlikti be fizinio kontakto, o izoliacijos operacija užtikrina bandymo saugumą. Šį visiškai naują prietaisą lengva naudoti, tiesiog palieskite maitinimo lizdą arba pridėkite arti įtampos laido.
Garso ir šviesos signalizacija ir LED žibintuvėlis: baltas LED žibintuvėlis su dideliu ryškumu ir mažomis energijos sąnaudomis padeda apšviesti darbo vietą tamsoje; Apšvietimo lempa ir zondas yra sujungti kartu, patogu matuoti.
Kompaktiškas dizainas: automatinis detektoriaus aptikimas po įjungimo. Automatiškai išsijungia, kai neveikia ir nenustatoma kintamosios srovės įtampa. Kišenės dydžio detektoriaus kabliukas leidžia jį nešioti savo marškinių kišenėje.
Senkančios baterijos tikrinimas: kai akumuliatoriaus įtampa yra žema, maitinimo lemputė mirksi tris kartus, pasigirsta garsinis signalas ir detektorius išsijungia automatiškai.

Komplekto sudėtis: bekontaktis įtampos detektorius CEM AC-6, baterijos, instrukcija.

Veikimo diapazonas (50Hz / 60Hz) / 50V ~ 1000V
CATIII-1000V
Dydis (A x P x G) mm: 135 * 19 * 22
Svoris 45g