,

Išmanusis laikrodis Rocar M-90 Pro Rainbow Gold

Priedai komplekte: alkoholio testo antgaliukai, įkrovimo laidas, naudotojo vadovas.

Išmanusis laikrodis Rocar M-90 Pro Rainbow Gold turi alkoholio jutiklį, kuris skirtas atlikti alkoholio kiekio iškvėptame ore testui. Be to, su išmaniuoju laikrodžiu Rocar M-90 Pro galite stebėti kūno ir paviršiaus temperatūrą, širdies ritmą, kraujo prisotinimą deguonimi lygį (SpO2) bei fizinį aktyvumą.

Privalumai

 • Dvigubas alkoholio testo režimas (standartinis ir kasdienis) Praktiškas ir paprastas naudoti: pūskite 5 sekundes, o po 10 sekundžių ROCAR rezultatai bus rodomi ryškiame, lengvai įskaitomame AMOLED ekrane. Alkoholio testeris alkotesteris tiekiamas su 5 daugkartinio naudojimo kandikliais. Norėdami gauti tiksliausią rezultatą, palaukite 15 minučių po alkoholio vartojimo. Stengiantis vairuoti atsakingiau, jums reikia kuo tikslesnių rezultatų. ROCAR M-90 alkotesteriai visada užtikrins saugų tikslumą.
 • Temperatūros testas ir sveikatos stebėjimas: Bekontaktė konstrukcija užtikrina saugią ir higienišką patirtį, o kryžminio užteršimo rizika nedidelė. Termometras parodys rezultatus, kai rodmenų atstumas nuo tikslinio paviršiaus bus 2-5 coliai. temperatūra (kūno ir paviršiaus), SpO2 (tai nėra medicininis prietaisas ir nėra skirtas naudoti diagnozuojant ar stebint bet kokią medicininę būklę), kvėpavimas, stresas, miegas, širdies ritmas, drėgmė ir kt.
 • 1,47 colių AMOLED ekranas: Šis stilingas saugos apyrankės seklys papildo jūsų stilių savo išskirtiniu dizainu, metalo apdailos akcentais 1,47 colio AMOLED ekranas, 50 % didesnis ryškumas, matomas net ryškioje saulės šviesoje. Nesvarbu, ar einate į vakarėlį , biurą, sporto salę, ar bet kur kitur, ROCAR puikiai tinka jūsų gyvenimo būdui.
 • Fitneso seklys: Sveikatos stebėtojas: Stebėkite savo sveikatą 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę, naudodami plačiausią galimą visą dieną veikiančių sveikatos stebėjimo funkcijų spektrą Gaukite lengvai sekamas, animuotas treniruočių teises laikrodžio ekrane.
 • Minkštumas ir saugumas: Dėvėkite labai patogiai. Suspaudimo formavimas yra tvirtas ir ilgaamžis. Lengvas ir tiesioginis uždėjimas ir nuėmimas, džiugina įvairios spalvos Pritaikykite apyrankę prie savo nuotaikos ir aprangos kasdieniame gyvenime su šiais visiškai naujais spalvų pasirinkimais.
 • Baterijos veikimo laikas: iki 10 dienų išmaniojo laikrodžio režimu.
 • Pritaikykite savo laikrodį su tūkstančiais nemokamų laikrodžio ciferblatų, naudodami iOS ir Android sistemoms skirtą Rocar Health programėlę.

Patarimai

 1. Norėdami tiksliau išmatuoti alkoholio koncentraciją kraujyje, pradėkite matuoti praėjus 15 minučių po alkoholio vartojimo, o tarp kiekvieno matavimo rekomenduojama palikti maždaug 10 minučių.
 2. Matuojant aplinkoje, kurioje yra stipraus alkoholio ar kitų korozinių dujų, gali atsirasti netikslių rodmenų.
 3. Matuodami alkoholį, nerūkykite, nes dūmai pažeis jutiklį.
 4. Neleiskite, kad stipriai koncentruotas alkoholis patektų tiesiai į jutiklį, ir uždrauskite destruktyvų naudojimą aplinkoje, kurioje yra stipriai koncentruoto alkoholio, nes tai turės įtakos jutiklio tarnavimo laikui.
 5. Kiti veiksniai, tokie kaip kitų dujų likučiai aplinkoje, blogo kvapo iš burnos likučiai, dūmai, fermentuoti maisto produktai, pavyzdžiui, fermentuotas tofu ir t. t., gali turėti įtakos šio gaminio tikslumui matuojant alkoholio koncentraciją kraujyje.
 6. Jei į vidų patenka daug vandens, alkoholio testo neatlikite.

Kaip tiksliai išmatuoti temperatūrą?

Atkreipkite dėmesį į temperatūros matavimo režimą, patikrinkite objekto temperatūrą arba kūno temperatūrą, laikykitės nustatyto temperatūros matavimo atstumo ir patikrinkite prietaiso ir mobiliojo telefono ryšį. Matuojant kūno temperatūrą, reikia išlaikyti 5 cm temperatūros matavimo atstumą; matuojant objekto temperatūrą, reikia išlaikyti 3-10 cm temperatūros matavimo atstumą.

Kokiu tikslu matuojama kūno arba objekto temperatūra?

Temperatūros matavimo funkcijos taikymo scenarijus yra labai platus, pavyzdžiui, kūno temperatūros savikontrolė, pavyzdžiui, karščiavimo temperatūros nustatymas, savikontrolė arba kitų asmenų temperatūros matavimas, gyvūnų temperatūros nustatymas ir pan. objektų temperatūros matavimas, pavyzdžiui, karšto vandens temperatūros aptikimas, pieno temperatūros aptikimas ir kitų bekontakčių objektų temperatūros aptikimas ir t. t. Kūno temperatūros diapazonas 32 ~ 42 °C (89,6 ~ 107,6 °F), objektų temperatūros diapazonas -20 ~ 200 °C.

Funkcijų palyginimas

Rocar M-90 Pro Rainbow Gold išmanusis laikrodis Įprastas išmanusis laikrodis
Alkoholio testas
Infraraudonųjų spindulių kūno temperatūros matavimas
Pagirių prognozavimas
Įspėjimas apie pagirias
Objekto paviršiaus temperatūros matavimas
Aplinkos temperatūros ir drėgmės matavimas
Sporto duomenų įrašymas
Širdies ritmo stebėjimas
SpO2 stebėjimas
Miego stebėjimas
Kvėpavimo matavimas
Išmanusis įspėjimas
Informavimas gavus žinutę
Oro slėgio matavimas
Muzika
Orų prognozė
Žadintuvo nustatymas
Telefono paieškos funkcija
Nuotolinio valdymo kamera

Jums taip pat gali patikti…